хто ми?

Про нас

Дякуємо, що завітали на сайт MedinaTransfer, провідного провайдера професійних послуг транспортування лежачих пацієнтів та медичних евакуацій. Ми забезпечуємо надійне і безпечне переміщення пацієнтів у важких ситуаціях, забезпечуючи комфорт, турботу та професіоналізм на кожному етапі.

Наша компанія спеціалізується на перевезенні лежачих пацієнтів з максимальною гуманністю та уважністю до їхнього стану. Наша команда висококваліфікованих медичних працівників та досвідчених водіїв забезпечує надійний транспорт та медичний супровід нашим пацієнтам, щоб забезпечити безпеку та зручність під час перевезення.

Ми розуміємо, що кожна ситуація є унікальною, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Наші послуги включають екстрену медичну допомогу, амбулаторні перевезення, транспортування до реабілітаційних медичних центрів та поставку необхідного медичного обладнання.

Ми пишаємося нашою пристрасною командою професіоналів, які працюють з метою забезпечення безпеки та добробуту наших пацієнтів. З нами ви можете мати повну впевненість у високій якості послуг, дотриманні медичних стандартів та особистому підході до кожного клієнта.

Звертайтесь до нас в будь-який час, і ми з радістю надамо вам професійну допомогу та підтримку. Довіртеся нам для вашої медичної транспортації – ваше здоров’я та комфорт є нашим пріоритетом.

24/7 Гаряча лінія

+38 (097) 216 61 97
+38 (097) 103 03 18

Наш Email

medinatransferservice@gmail.com

Наша адреса

м. Одеса, вул. Академіка Заболотного 26/32

Залишились питання?

Напишіть нам

Залиште ваше запитання та контактну інформацію, і наші оператори зв’яжуться з вами найближчим часом

Найчастіші питання

Час очікування авто від 1 до 3-х годин, в залежності від місцязнаходження пацієнта. Краще бронювати за добу до потрібного часу.

Ми беремо на себе всі питання по транспортуванню, в тому числі і за межами України. Супроводжуємо як автомобільним так і повітряним транспортом до місця признаячення.

Так, до послуг наших клієнтів, мережа реабілітаційних центрів “Джерело Life” з повним супровідом лежачих хворих

Scroll to Top